Dlaczego piłkarze piją napój Woda Redox

Szanowni Państwo,

nauka wykazała, że tak jak nie ma takiego samego płatka śniegu tak nie ma takiej samej wody na całym świecie a nawet we wszechświecie. Różni się ona od siebie strukturą wiązań swoich atomów w zależności od tego jakie procesy wystąpiły w naturze, w jej obecności.

Jesteśmy producentem zajmującym się strukturyzowaniem wody, naśladując procesy zachodzące w naturze i wytwarzamy w ten sposób wyjątkowe i naturalne napoje i kosmetyki.

Poniżej prezentujemy jeden z nich szczególnie przydatny i sprawdzony w sporcie, aby wyraźnie zredukować zakwasy i zwiększyć wydolność. Efektem ubocznym wysiłku sportowego jest przyspieszona eksploatacja ciała. Kwasy naruszają strukturę tkanki co wymaga okresów regeneracji po zawodach. Niwelowanie stężenia kwasów powstających w trakcie wysiłku jest najlepszym sposobem na ograniczenie ich destrukcyjnego działania w odpowiednim czasie, czyli zanim zdążą 'narobić bigosu’. Dzięki temu można wcześniej wrócić i więcej osiągnąć. Redukcja działania kwasów redukuje podatność na kontuzje i pozwala uprawiać sport również długo po zakończeniu kariery zawodowej.

A jak kwasy wpływają na aktywność mięśni ?

Mięśnie pracują najlepiej w określonym zakresie pH. Podczas odpoczynku pH mięśni wynosi około 6.85, podczas gdy pH krwi ma 7.35. Podczas dużego wysiłku fizycznego zachodzi proces spalania beztlenowego z powodu niedoboru tlenu. Dla uzyskania energii spalany jest glikogen zmagazynowany w mięśniach. W wyniku tego wytworzony zostaje m.in. kwas mlekowy i dwutlenek węgla, które powodują, że pH mięśni obniża się tym szybciej im intensywniej ćwiczysz, a to wywołuje stan zmęczenia. Nagromadzenie kwasu w mięśniach ogranicza produkcję enzymu ATP, kumulującego i przenoszącego energię podczas wykonywania wysiłku. Odkładający się w komórkach mięśniowych kwas mlekowy tworzy środowisko kwaśne w którym następuje spowolnienie reakcji z powodu zaburzenia przekazu impulsu elektrycznego w układzie nerwowym. Kiedy pH mięśni spada poniżej 6.46, przestają one reagować w skoordynowany sposób. Jest to zauważalne, gdy zawodnicy tracą koordynację ruchu podczas długotrwałych wysiłków. Brak koordynacji występuje szczególnie podczas szybkich i gwałtownych ruchów w takich kategoriach jak np. piłka nożna, piłka ręczna, tenis, koszykówka, siatkówka, boks itp.

Woda Redox jest napojem o wyjątkowych właściwościach. Jest to woda doenergetyzowana a przez to strukturyzowana czyli heksagonalna. Sprawdzona metoda to jej spożywanie przed, w trakcie i po wysiłku. Przekonali się o tym polscy sportowcy z pierwszych stron gazet a w USA to już jest na porządku dziennym. Popularne jest tam to, że taką wodę piją m.in. zawodnicy NBA, celebryci, aktorzy i znani piosenkarze.

Prawidłowe nawodnienie można osiągnąć jedynie wodą zawierającą rozpuszczone w niej w odpowiedniej proporcji sole mineralne czyli elektrolity. Tej kombinacji nie da się niczym innym zastąpić. Nie jest prawdą, że prawidłowe nawodnienie można skutecznie wywołać jakąś tabletką czy proszkiem.

Wiedza o tym jak i jaką wodę pić jest niestety mało powszechna. A jest to wiedza fundamentalna dla naszego zdrowia, wyglądu, samopoczucia oraz sprawności fizycznej i umysłowej na długie lata. Jest to ważne, gdyż wbrew powszechnym przekonaniom, nie każdy płyn czy pokarm zawierający wodę jest w stanie nas nawodnić. Może też odwodnić. Takie są np. napoje słodzone, również te nisko kaloryczne a także zawierające np. kofeinę. Często też wody, które pijemy są zbyt twarde i mają odczyn kwaśny mimo tego, że tak nie smakują. Pewne jest też to, że woda z kranu nie jest wodą idealną do picia, mimo tego że spełnia normy sanitarne. To dlatego wielu ludzi nie lubi pić samej wody. A gdy woda jest doskonałej jakości, to piją ją chętnie nawet tacy ludzie. Warto uwzględnić to, że gdy woda zawiera zbyt mało soli mineralnych to wypłucze je z naszego ciała, a gdy zbyt dużo, to powstaną złogi. To m.in. dlatego jakość wody, którą pijemy ma fundamentalne znaczenie, szczególnie wtedy, gdy nasz organizm poddawany jest intensywnemu wysiłkowi. Bo tam, gdzie przyspiesza przemiana materii, zwiększa się znacząco zapotrzebowanie na wodę i elektrolity.

Naukowcy wykazali zależność zdrowia i długości życia od jakości wody w danym obszarze. Społeczności takie jak np. mieszkańcy Okinawy, gdzie powszechnie wiadomo w jaki sposób i jaką wodę należy pić, cieszą się bardzo dobrym zdrowiem do późnej starości, sięgającej najczęściej wieku powyżej 90 lat.

Woda Redox jest zjonizowana i ma podwyższone pH a równocześnie jest nisko zmineralizowana i zawiera niezbędne elektrolity. Wytwarzana jest wyłącznie z surowej wody głębinowej z własnego ujęcia, bez żadnych dodatków.

Z jednego litra takiej wody wytwarzamy 0,5 litra napoju Woda Redox.

Właściwości te to wynik procesu przez jaki przeszła. Technologia, którą stosujemy, naśladująca procesy występujące w naturze w różnych miejscach na świecie, u nas skumulowana została w jednym miejscu. Dzięki temu dokonały się w niej zmiany na poziomie cząsteczkowym. Proces ten zmienia strukturę wody. Odseparowane zostały również jony kwaśne. Klastry wody stały się mniejsze, co ma duże znaczenie w procesie nawadniania.

Wodę Redox wytwarzamy od 2011 r. i z każdym rokiem przybywa zwolenników jej stosowania. Zapraszamy również Państwa tym bardziej, że FC Wrocław wynegocjował specjalne rabaty dla swoich zawodników i ich rodzin. Informacja w tym zakresie znajduje się w zakładce „Tu kupisz napój Woda Redox w dużo lepszej cenie dzięki FC Wrocław Academy”